Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Akhisar'da Satılık Daireler / (0236) 404 0 656

Mevduat, Tahtını Gayrimenkule Bıraktı

Anasayfa Yazılar Mevduat, Tahtını Gayrimenkule Bıraktı
Sevdiklerinizle Paylaşın

Mevduat, Tahtını Gayrimenkule Bıraktı

İnsanların Kazançlarını değer kaybetmeden ve daha fazla kazanç elde edebilmek için yönlendiği mevduat faizleri artık tahtını,tarihte emsalleriyle dolu gayrimenkul yatırımına bıraktı.. Önceleri 250.000 TlL %22 Faizle 3.719 TlL getiri elde ederken bugün 250.000 TL%10 faizle bu tutar 1.810 TL ye düşmüştür.Oysaki Gayrimenkul değerine değer katmış ve yatırımcısına büyük kazançlar sağlamıştır.

Son iki yıldır baskı altında tutulan ve büyük bir krizden çıkan gayrimenkul sektörü yeni dönemde maliyetlerin de artması sebebiyle yukarı yönlü bir değer artışına gideceği uzmanlar tarafından da öngörülüyor.

Bankaların satış uzmanları ile yaptığımız ikili görüşmelerde müşterilerinin mevduatlarını bozdurarak bu para ile gayrimenkul alımı gerçekleştirdikleri ve düşen konut faizleriyle birlikte konut alımlarında aşırı bir yoğunluk olduklarını belirtmeleri piyasalarında yukarı yönlü çıkacağının sinyallerini vermişti.

Gayrimenkul sektöründe yaşanan hareketlilik direkt olarak piyasaları olumlu etkiliyor çünkü bu sektörle ilgili yaklaşık 800 sektör daha hareketleniyor.Ülkemizde piyasanın nabzını tutan ve ölçen en önemli sektörlerden biri olan gayrimenkul hem yatırımcısına kazandırıyor hemde ülkemize..

Manisa Akhisar Bölgesinde aktif olarak bölgesinde  uzman  kadrosuyla faaliyet gösteren MKM YATIRIM GAYRİMENKUL LTD.ŞTİ firması yatırımcı müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun gayrimenkul sahibi olmalarında yardımcı oluyor ve en iyi sonuca ulaşmalarında satışın tüm süreçlerinde birliktelik sağlıyor.

Bölgemizde Yapacak olduğunuz alım ve satım işlemlerinde bir telefon kadar yakınınızda olduğunuzu belirtip en doğru kararı birlikte almak için sizleri ofisimize bekliyoruz...

İletişim:0236 404 0 656    Adres:Paşa Mahallesi 26 sokak No:36/A Akhisar/Manisa                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Kutay İNAN


Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

Akhisar'ın Kurumsal Emlak Firması. Akhisar'da Satılık Daireler (0236) 404 0 656

MKM YATIRIM LTD.ŞTİ © 2020. Her Hakkı Saklıdır.